DZIAŁ ADMINISTRACJI, ZAOPATRZENIA I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Aneta Tyrała - Specjalista

Do zadań Działu Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych w zakresie zamówień publicznych należy:
  1. kompletowanie dokumentacji technicznej i ekonomicznej, a w przypadku postępowań powyżej 14.000 EURO - opracowywanie projektów specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  2. prowadzenie czynności związanych z przygotowaniem przez Szpital jako „Zamawiający" wymaganych dokumentów do właściwych procedur wyboru dostawców lub wykonawców zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych.
  3. przygotowanie pism, ogłoszeń, zawiadomień kierowanych na zewnątrz, związanych z postępowaniem o udzielenie zamówień publicznych.
  4. obsługa biurowa procedur prowadzonych w trybie przetargowym, zabezpieczenie wpływających ofert, udzielanie informacji związanych z procedurą zamówienia w zakresie otrzymanych upoważnień.
  5. prowadzenie całości dokumentacji związanej z procedurą dokonywania zamówień publicznych w sposób zapewniający jej należyte zabezpieczenie i ochronę własności intelektualnej oraz tajemnicy handlowej złożonych dokumentów.
  6. współdziałanie z Urzędem Zamówień Publicznych w ramach obowiązków wynikających ustawy i rozporządzeń wykonawczych, opracowywanie sprawozdań w zakresie zamówień publicznych.
  7. prowadzenie czynności związanych z zawarciem umowy z wybranym w wyniku przeprowadzonego postępowania oferentem - wstępna kontrola projektów umów i przedkładanie ich do zaopiniowania pod względem formalno - prawnym radcy prawnemu,
  8. ewidencjonowanie ofert oraz udział w pracach Komisji przetargowej.
  9. prowadzenie we współpracy z Radcą Prawnym postępowania odwoławczego w sprawach udzielania zamówień publicznych,
  10. prowadzenie rejestru udzielonych zamówień.

W zakresie inwestycji i remontów:

1. udział w ustalaniu potrzeb w zakresie zakupów inwestycyjnych,
  2. kompletowanie dokumentacji technicznej do prowadzonych inwestycji i remontów,
  3. czuwanie nad prawidłowością zakupów inwestycyjnych i przyjmowaniem darowizn sprzętu i aparatury,
  4. przygotowywanie projektów wniosków o zgodę na zakup lub przyjęcie darowizny sprzętu medycznego
  5. prowadzenie dokumentacji związanej z pozyskiwaniem środków oraz realizacją projektów z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej.
  6. przygotowywanie propozycji Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz Strategii Powiatu Zawierciańskiego w zakresie dotyczącym Szpitala.
  7. Do zadań Działu Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych w zakresie zaopatrzenia należy:

1) ustalanie potrzeb i opracowywanie planów zaopatrzenia w zakresie:

a) medycznym,

b) gospodarczym ( art. chemiczne, odczynniki, odzież, środki czystości).

2) prowadzenie systematycznego zaopatrzenia Szpitala w zakresie medycznym, gospodarczym.

3) zaopatrywanie wszystkich pracowników szpitala w przysługująca im odzież roboczą

i ochronną.

4) prowadzenie spraw administracyjnych związanych z zaopatrzeniem, jak:

a) sporządzanie zamówień w oparciu o zawarte umowy,

b) bieżąca współpraca z dostawcami w zakresie zaopatrzenia, uzgadnianie terminów

dostaw i cen.

5) przyjmowanie zapotrzebowań i zlecanie usług poligraficznych (pieczątki, tabliczki, identyfikatory,

szyldy itp.)

Za organizację i funkcjonowanie Działu pod względem merytorycznym i organizacyjnym odpowiada Kierownik Działu Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych.

32-67-40-361