INSPEKTOR ds. OBRONY I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Lokalizacja - Budynek D - II piętro pok.

Krzysztof Pleban - Inspektor

Do zadań Inspektora ds. Obrony i Zarządzania Kryzysowego należy:

1) planowanie cywilne - całokształt przedsięwzięć organizacyjnych, polegających na opracowywaniu wewnętrznych planów kryzysowych i programów mających na celu optymalne wykorzystywanie dostępnych sił i środków:

a) w sytuacjach kryzysowych

b) w czasie stanów nadzwyczajnych

c) w czasie wojny.

2) W zakresie zapobiegania, reagowania, odtwarzania infrastruktury krytycznej obiektów szpitala i przywracania ich do pierwotnego stanu.

3) W zakresie zadań obronnych i rezerw państwowych, świadczeń rzeczowych i osobistych, planów stałego dyżuru i innych zadań wynikających z obowiązujących przepisów i wytycznych.

4) W zakresie zadań obrony cywilnej- prowadzenie magazynu rezerw państwowych zgodnie z wytycznymi Agencji Rezerw Materiałowych.

5) Przestrzeganie zasad zachowania tajemnicy służbowej oraz ochrona danych osobowych.

32-67-40-370