PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA

Lokalizacja - I piętro – Budynek szpitala

Drodzy Przyszli Rodzice,

Czas oczekiwania jak i pojawienia się na świecie Waszego Dziecka to czas wielkich zmian - nie tylko w Państwa życiu zawodowym, ale także w życiu emocjonalnym. Dlatego tak ważne jest, by jak najlepiej się do tego przygotować. Ułatwi to Państwu kurs w naszej Szkole Rodzenia.

Na zajęciach zajmiemy się nie tylko fizjologią, ale także emocjami, które towarzyszyć będą Państwu przed, w trakcie i po porodzie.

Pokażemy Wam, że pielęgnacja i opieka nad Maleństwem w jego pierwszych tygodniach życia niekoniecznie musi się kojarzyć jedynie z trudem i wyrzeczeniami. A jeśli takie się pojawią - zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomocną dłoń.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia Szpitala Powiatowego w Zawierciu, która mieści się w Poradni Ginekologiczno- Położniczej

Zajęcia prowadzi: położna Beata Micińska, tel.32/67-40-323

• Oferujemy Państwu spotkania w niedużych, kameralnych grupach (5-6 ciężarnych, z możliwością udziału osoby towarzyszącej), w miłej, przyjaznej atmosferze.
  • Zajęcia najlepiej rozpocząć na przełomie II/III trymestru ciąży . Zajęcia podzielone są na dwie grupy:

I Grupa od 13.00- 15.00

II Grupa od 16.00- 18.00

• Kurs obejmuje cykl 8 spotkań po 2 godziny, podczas których przyszli Rodzice poznają teoretyczną jak i praktyczną stronę koncepcji porodu aktywnego i kończy się wydaniem zaświadczenia.
  • Każde spotkanie składa się z dwóch części:

- ćwiczeń relaksacyjnych, nauki oddychania i masażu;

- części teoretycznej .

• Zapisy: poniedziałek i piątek od godz. 9.00 do 15.00 lub w czwartek od godz. 12.00 do 18.00
  • Na pierwsze zajęcia należy zgłosić się z :

- kartą ciąży,

- zaświadczeniem od lekarza ginekologa o braku

przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach szkoły rodzenia,

- notatnikiem .

Poradnia