OTWARCIE ODDZIAŁU

fundacja auxilium

Menu Witryny


_dsc3672.jpg

Sonda

Jak oceniasz pracę personelu medycznego szpitala
 

Designed by:
SiteGround web hosting
Informacje i Ogłoszenia

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej


Data wprowadzenia: 2014-06-27 13:00

 

 NOWE MOŻLIWOŚCI LECZENIA NA ODDZIALE

REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ


W dniu 26.06.2014r. odbyło się uroczyste otwarcie Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej, który powstał w odpowiedzi na potrzeby zdrowotne mieszkańców powiatu zawierciańskiego.

Utworzony został w miejsce wcześniej funkcjonującego oddziału wewnętrznego III.

Oddział został kompleksowo wyremontowany i wyposażony w niezbędny sprzęt - koszt remontu wraz z wyposażeniem wyniósł 600 000,- zł. Oddział dysponuje 24 miejscami. Z pobytu w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej mogą korzystać nieodpłatnie pacjenci ze skierowaniem z oddziałów: neurologii, udarowego, neurochirurgii, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii urazowej, chirurgii ogólnej i oddziału wewnętrznego oraz z poradni neurologicznej, neurochirurgicznej i rehabilitacyjnej, zgodnie z zasadami ustalonymi przez NFZ.

Nad pacjentami będzie czuwał profesjonalny zespół medyczny, lekarze, pielęgniarki, fizykoterapeuci, logopedzi, psychologowie i terapeuci zajęciowi.

Oddział rozpocznie działalność od dnia 1 -go lipca 2014r.

W otwarciu udział wzięli przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych z terenu powiatu zawierciańskiego, a także lekarze, pielęgniarki i pracownicy administracji Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

W trakcie uroczystego otwarcia Oddziału, na ręce Prezydenta Miasta Zawiercie Ryszarda Macha, Wójta Gminy Żarnowiec Eugeniusza Kapuśniaka oraz Wójta Gminy Kroczyce Stefana Pantaka, przekazano podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie finansowe dla Szpitala Powiatowego w Zawierciu, w zakresie doposażenia w nowoczesny sprzęt medyczny.


1 2
3 4
5 6
7 8
9 10


Dodano: 2014-06-27 12:32:13    Odsłon: 176
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds