LogoBIP - Szpital Powiatowy w Zawierciu

Biuletyn Informacji Publicznej
Szpitala Powiatowego w Zawierciu

Praca dla Kierownika Działu Administracyjno-Gospodarczego

Szpital Powiatowy w Zawierciu

zatrudni pracownika na stanowisko Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

Opis stanowiska pracy

  1. Zapewnienie prawidłowego prowadzenia dokumentacji formalnoprawnej zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, współpraca z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.
  2. Opracowywanie umów z kontrahentami, nadzór nad ich realizacją, sprawdzanie i opisywanie pod względem merytorycznym faktur.
  3. Nadzór i koordynowanie nad pracami gospodarczymi i porządkowymi, bieżąca dbałość o porządek i estetykę oraz utrzymywanie
    w odpowiednim porządku dróg, parkingów i terenów zielonych.
  4. Nadzór nad odbiorem wszelkich (powstających w wyniku działalności komórek i jednostek organizacyjnych Szpitala) odpadów i ich transport do miejsc składowania, prowadzenie ewidencji odpadów.
  5. Koordynowanie działań związanych z realizacją zasad ewidencjonowania i gospodarowania składnikami majątkowymi, odpowiedzialności materialnej pracowników za mienie powierzone oraz postępowania w razie szkody wyrządzonej w mieniu Szpitala.
  6. Nadzór nad pracą pracowników portierni/punktu informacyjnego, nad pracami porządkowymi w pomieszczeniach PRO-MORTE,
    nad transportem medycznym i niemedycznym, deratyzacją i dezynfekcją
  7. Przestrzeganie procedur akredytacyjnych.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:  pełny wymiar czasu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • staż pracy – min. 5 lata, (mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym),
  • znajomość pakietu Office,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferty w formie CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy składać do dnia 17.05.2024 w Kancelarii Szpitala ul. Miodowa 14, Pawilon A, I piętro, pokój nr 17 lub drogą elektroniczną na adres mailowy: kadry@szpitalzawiercie.pl

Utworzył:
Dokument z dnia:
2024-05-02 15:01:23
Dokument oglądany razy:
532
Opublikował:
Publikacja dnia:
2024-05-02 15:01:42
Data modyfikacji:
2024-05-02 15:19:54